Проект We are not shy: про гігієну та першу менструацію

Мета проекту полягає в сексуальній освіті школярів середніх класів з метою висвітлення “незручних” тем, які турбують підлітків. Учасниці – дівчини віком від 14 до 15 років – створили інформаційні буклети та пройшли спеціальні курси, де навчилися правильно подавати цю інформацію в якості інструкторів. Далі, із залученням експертів, вони розпочали співпрацю із харківськими школами.

Команда розпочала роботу з масштабної освітньої ярмарки для учнів та батьків свого навчального закладу, щоб привернути увагу до теми статевого формування та ще раз наголосити, що в сучасному суспільстві не існує табуйованих тем. Під час неформальних зустрічей з однолітками з інших шкіл дівчата-інструкторки доносять до підлітків правила гігієни та нюанси дорослішання незалежно від статі.

Ментор команди Олександр Карташов вклав у команду свій досвід з організаційної роботи, завдяки чому проект We are not shy набуває популярності, а головне – долає стіну непорозуміння між дорослими та підлітками у цій делікатній сфері.  

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/We-are-not-shy-659770587814719/

Догори