Команда тренерів

Лариса Жиліна

Надихаюся людьми і, з великою вдячністю, намагаюся надихати їх. 

Ольга Чічіна

Дівчина, якій не відкрили візу до Швейцарії і вона залишилась підкорювати рідне місто. 
 
Кандидат економічних наук, старший викладач Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, депутат Харківської міської ради.
 
 

Дар'я Нагаївська

менеджерка проектів ГО «Сучасна жінка», координаторка Центру  розвитку малого та середнього бізнесу. Працює у міжнародних проектах, має досвід роботи у Франції, Німеччині та Швейцарії. Сфери інтересів – крос-культурна комунікація, соціальна відповідальність бізнесу та протидія дискримінації.

Наталія Кругла

Якщо ви ще не знаєте, як виглядає тайфун, то ось він на нашому фото. Так-так, все вірно, саме ця дівчина уособлює цю стихію. І нехай вас не вводить в оману її тендітна зовнішність))).

Наталія Кругла –  ще одна тренерка проекту, активна та непосидюча дівчина, за плечима якої величезний досвід роботи із підлітками та молоддю. Більш ніж 10 років Наталія втілює методи неформальної освіти через єврейські лідерські програми, молодіжні табори, волонтерські акції. Вона заряджає своїм позитивом, рухає уперед найбезглуздіші ідеї, допомагає  самотнім пенсіонерам, сиротам та безхатнім тваринам. Наталія йде життєвим шляхом із радістю, бо знає, кого і як обрати у попутники.  

Олена Воробйова

Незважаючи на молодий вік, Олена знає, як швидко організувати роботу будь-якого колективу – протягом 1,5 років дівчина відповідала за HR напрямок Департаменту Молодіжної ради при Харківському міському голові, приймала участь у втіленні командних заходів, серед яких – організація Молодіжного крила Генеральної Асамблеї міст-володарів призу Європи.

Олена завжди із радістю ділиться знаннями та досвідом, тому не уявляє свого життя без тренерської роботи. 
Ми раді вітати таку завзяту дівчину в нашому проекті!

Віталій Шеїн

Своєю відкритістю та креативністю Віталій вражає з першого знайомства.

Маючи досвід ведення власного бізнесу, він добре знає, з якими проблемами стикається молодь, що запускає свій проект. Саме тому Віталій вже котрий рік займається консультуванням з питань відкриття та масштабування бізнесу, зокрема у сфері соціального підприємництва.

Він переконаний, що для того, щоб мати те, чого у тебе немає, треба робити те, чого ти ще ніколи не робив.

Анжеліка Ібрагімова

Ми живимо у тому, що створили самі. І тільки від нас залежить чи це будет сарай, чи конфортабельний будинок. 

Тетяна Гніда

Світ такий цікавий, що хочеться його пізнавати увесь час, тому я постійно вчусь!

Олег Кулініч

Доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики Харківського регіонального інституту НАДУ. Незважаючи на роботу у такій серйозній установі, Олег дуже відкритий та із задоволенням ділиться досвідом із молоддю. Він впевнений, що нестандартні рішення роблять життя цікавішим.

Світлана Охович

PR-менеджерка просвітницького фестивалю «ІнклюзіОН», а також головна редакторка порталу в безперервне навчання «СуХаРі». Портал проводить ревізії навчальних курсів для дорослих, а також вболіває за сучасні та нетипові методики навчання людей. Своїм кредо вважає «Шукайте і тоді ви знайдете. Стукайте, і вам відкриють»

Олена Галіціна

Олена Галіцина – тренерка нашого проекту. Олена має значний досвід роботи з дітьми та підлітками – працювала в Службі у справах дітей та проектах для дітей та молоді в благодійних організаціях «Карітас Харків», «Соціальна служба допомоги». Крім того, є авторкою самостійно розробленої програми тренінгів для підлітків та учнівської молоді.

Олена впевнена, що формування підприємницьких та громадських компетенцій у молоді допоможе розвинути соціально орієнтований бізнес в Україні та допомогти тим верствам населення, які не в змозі забезпечити себе самостійно.

Не дивлячись на такий серйозний підхід до роботи, Олена мріє прожити життя так, щоб молодь через багато років, дивлячись на неї, казала: «О, так це ж та бахнута бабуля!».

Олена Гайденко

Дівчина гаряче підтримує просування прав людини та інклюзію в усіх її проявах і впевнена, що лише вільна людина може бути по-справжньому щасливою. На її думку, все більше людей в нашій країні замислюються над соціальним бізнесом та хочуть своєю працею не лише заробляти, а й допомагати іншим.

Олена має власний досвід відкриття успішної маркетингової агенції, її неймами названі декілька компаній та брендів. Але найбільшим своїм досягненням дівчина вважає тренерську роботу із дітьми із обмеженим зором, завдяки якій вони ставали більш впевненими та досягали перемог.

В усьому, що робить Олена, вона керується бажанням робити свою справу добре та прагне нести в світ любов та добро.

Настасья Ровінська

Молода, амбітна та талановита, Настасья досягла значних успіхів у пробації проектних методів, поєднавши науку та практику. В портфоліо дівчини – назви відомих  підприємств, які завдяки бізнес-стратегіям, розробленим Настасьєю, просунулися на новий щабель свого розвитку. 

Обіймаючи посаду асистента кафедри менеджменту та виконуючи обов’язки викладача аерокосмічного університету, вона дуже добре розуміє очікування та прагнення молоді та вважає, що  величезний потенціал міленіалів взмозі перевернуту світ.

Життєвим кредо Настасьї є впевненість, що будь-який досвід не може бути позитивним або негативним, бо він – лише досвід.

Олена Зіненко

Людина-фейерверк – це про Олену Зіненко. Олена – аспірантка та викладачка кафедри медіакомуникацій соціологічного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, координаторка соціальних проектів, кураторка медіаплатформи «Дитяча площАРТка», бакалавр театрального мистецтва. Фух, зараз переведемо дух і продовжимо 🙂

Сценаристка, режисерка, медіадослідниця, мандрівниця, засновниця нових традицій та винахідниця старих звичаїв, розвідниця міст та місцевостей, країв та країн, музеїв, картинних галерей та цікавих людей.

І як видно з цього переліку, Олена 100%-во живе за принципом: «Дія — це меседж». Раді, що такий енерджайзер тепер з нами в проекті!

Лілія Попова

Лілія Попова – ще одна тренерка нашого проекту. Лілія знає все про економіку та фінанси, бо є кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів та кредиту Харківського національного університету будівництва та архітектури. І цими знаннями вона залюбки поділиться з учасниками проекту.

Крім цього, Лілія активно співпрацює з науковцями навчальних закладів по всій Україні та за кордоном, тому в курсі новітніх тенденцій в освіті. Ці знання знайшли втілення в навчально-методичних роботах, монографіях, навчальних посібниках тощо.

Впевненні, що такий досвід допоможе Лілії знайти підхід до учасників і зробити процес роботи над проектом команди цікавим та ефективним.

Вероніка Симонова

Я -Вероніка. Я  випускниця факультету соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Працюю керівником підліткового клубу в ЄОКЦ “Бейт Дан”. Серед своїх улюблених справ можу назвати волонтерську діяльність, організацію різних заходів, катання на конях, кіно, літературу і подорожі.

З нетерпінням чекаю на зустріч з кожним із вас!

Олександр Карташов

“Будут тернии и звезды будут “

З 17 років почав займатися бізнесом, після ряду перемог та поразок, я зрозумів, що мені більше подобається роль менеджера, ніж власника бізнесу. 
Одразу після університету почав працювати у громадсько-політичному секторі, спеціалізуюсь на public relations, government relations, місцевому самоврядуванні. 

Геращенко Дмитро

Марафонець у всіх всіх сферах свого життя. 

Навчатися та допомогати іншим людям – це мое покликання. Втілюю проекти, у яких за 2017 році взяли участь більше 10 000 людей. 

Олена Куваєва

Як, на вашу думку, має виглядати атестований суддя Британського парламентського формату дебатів? Серйозне обличчя, ніяких посмішок у кутиках губ, темний стриманий одяг?
Знайомтесь, Олена Куваєва, суддя Всеукраїнських дебатних турнірів, юрист за фахом, адвокат за покликанням.

За плечима цієї витонченої дівчини більш ніж 2-річний тренерський досвід у рамках проекту «Шкільні дебати» за підтримки Харківської міської ради, півсотні тренінгів в різних містах України.
Робота із підлітками та молоддю, за словами Олени, надихає та спонукає до постійного самовдосконалення.

Догори