Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

У своїй діяльності ЮНІСЕФ відстоює права і благополуччя кожної дитини. Спільно з партнерами ми працюємо у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.  

ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» реалізує проекти, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні з 2013 року. За цей час профорієнтацію, профільне навчання та підтримку у пошуку вакансій отримали більше двох с половиною тисяч чоловік, 80 % з яких були в подальшому працевлаштовані.

Організація у своїй роботі вирішує непросту потрійну задачу – “правильна профорієнтація + сучасне професійне навчання + професійний розвиток”. Цей принцип дозволяє підвищити функціональну грамотність учасників, розвинути кваліфікаційні навички за обраним фахом і забезпечити стале працевлашування учасникам наших програм та проектів. 

Догори