У Слов’янську встановлять дактильну абетку за підтримки уряду Японії та ЮНІСЕФ

24 листопада о 12:30 в сквері “Мрія” у Слов’янську відбудеться відкриття інтерактивної дактильної абетки. Її встановлення має за мету зруйнувати бар’єри в спілкуванні між нечуючими та чуючими людьми. Подія буде проходити в рамках презентації молодіжного проєкту EASYSIGN, що спрямований на підвищення поінформованості людей про проблеми нечуючих та популяризацію жестової мови. Також під час події заплановані інтерактивно-просвітницькі інклюзивні ігри, конкурси, музичні флешмоби, для найактивніших учасників передбаченні подарунки від EASYSIGN.

Проєкт EASYSIGN став фіналістом глобальної інноваційної програми UPSHIFT Україна у Слов’янську, що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та урядом Японії. Команда EASYSIGN за результатами участі в програмі отримала фінансування свого проєкту та зараз активно втілює його в життя.

Також на захід завітають учасники програми UPSHIFT Україна в Харкові, які рік тому заснували власний проєкт “Почути серцем“, спрямований на просування жестової мови та культури людей з порушеннями слуху не тільки в Україні, а й за її межами. Один з учасників проєкту, Володимир Чарушин, цього тижня виступав перед Генеральною Асамблеєю ООН у Нью-Йорку, розповідаючи про важливість налагодження спілкування між чуючими та нечуючими людьми.

Саме проект “Почути серцем” є автором інтерактивної дактильної абетки. У Харкові таких абеток встановлено вже п’ять, а першу в Слов’янську буде відкрито разом з командою EASYSIGN.

Час проведення: 24 листопада 2019 року
Початок події о 12:30
Місце: сквер “Мрія” (вулиця Центральна, навпроти поліклініки АІЗ)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори