Тренажерний зал “Компас”

Мета команди – створити безкоштовний тренажерний зал для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом і позбавлені батьківського піклування. Учасники команди – двоє хлопців та одна дівчина віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років – на момент реєстрації в проект знаходились на стадії реабілітації від шкідливих звичок, тому прагнули побудувати нове життя, вільне від алкоголю та наркотиків.

Всі вони – постійні гості клубу для підлітків групи ризику в Соціальному буднику «Компас». І щоб урізноманітнити своє дозвілля і відвернути своїх друзів від згубних пристрастей, вони вирішили  оснастити одне з приміщень Соціального будинку спортивним приладдям.

Стару кімнату, я якій була вже непрацююча котельня, команда повністю відремонтувала. Потім учасники знайшли тренажери та спортивний інвентар. Допомагав їм у цій непростій справі ментор Віталій Шеін.

На відкритті проекту учасники проекту та їх друзі продемонстрували, як вони будуть тренуватися. Розповіли про той шлях, який пройшли завдяки проекту та чому навчилися у процесі реалізації своєї мети. Тепер кожен з них пишається своїм внеском у цей проект, тому що завдяки цьому досвіду всі вони зрозуміли, що працьовитість та цілеспрямованість призводять до дивовижного результату.

Догори