Почути серцем

Команда слабочуючих підлітків переймається проблемою непорозуміння між слабочуючими та оточуючими, які не мають вад слуху. Вони вже не раз помічали, що переважна кількість людей не знає як себе поводити і, зазвичай, просто обмежує можливість усілякого контакту. Так і виникла ідея популяризації мови жестів серед харків’ян. З цією метою команда прийшла в UPSHIFT Україна.

Задля того, щоб інші люди могли розуміти самі прості жести, молодь розробила систему популяризації жестової мови. Це плакати в метро, сторінка в соцмережі, регулярні майстер-класи, на яких підлітки власноруч роблять дактильну абетку жестової мови з дерева, а також пропонують сувеніри в рамках свого проекту – еко-сумки та календарі. Вони створили унікальну конструкцію,  яка складається з дерев’яних кубиків жестової абетки і сягає майже півтора метра заввишки. Такі абетки молодь встановлює у школах, парках, дитячих садочках та на ігрових майданчиках.

Команда у складі двох хлопців та трьох дівчат віком від 15 до 18 років активно взаємодіє з представниками інших учбових закладів, проводить різномані майстер-класи із метою інклюзії слабочуючих дітей. Завдяки іхньої цілеспрямованості молодь починає розуміти мову жестів та позбавляється відчуття незручності у присутності людей, які не чують.

Команда має сторінки в соцмережах: https://www.facebook.com/groups/2116568085067598/ https://www.youtube.com/channel/UCtc68BV3M_Z40BhXkOE2dnA

Догори