Сексуальна освіта для підлітків

Мета проекту Sexual Health Education полягає в профілактиці СНІДу та популяризації безпечного сексу. Члени команди висвітлюють цю тему серед батьків, педагогів і підлітків за допомогою лекцій та майстер-класів. З ціллю популяризації проекту команда організувала форум «Секс і діти», в якому взяли участь ведучі фахівці у сфері сексуальної освіти, лікарі, психологи, представники Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД».

Серед учасників 4 дівчини та один хлопець – студенти Української академії лідерства. За допомогою ментора команди Олександра Карташова вони активно домовляються про нові заходи у школах та інших учбових закладах з метою попередження підлітків про небезпеку незахищеного сексу.

Успішність проекту обумовлюється тим, що інформація доноситься від людей, які не набагато старше від школярів та студентів початкових курсів. Діалог формується легше, тому що підлітки відчувають розуміння та підтримку з боку учасників. В той же час психологи підтверджують той факт, що підліткам легше говорити на тему сексу з людьми, які мають незначну вікову різницю, на відміну від розмов з батьками чи вчителями.

Така практика вже активно впроваджується в Європі, завдяки чому, згідно зі статистикою, на сьогодні середній вік першого статевого акту в багатьох європейських країнах на два-три роки більше, ніж в Україні. Для порівняння на сьогодні в нашій країні цей вік становить 13-14 років – саме той період, коли підлітки не мають перевірених джерел для отримання інформації щодо захисту від хвороб, які передаються статевим шляхом.

Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/sexhealthedu/

Сторінка в instagram: https://www.instagram.com/sexhealthedu/

Догори