Total Answer Dancе: танці для всіх

Інклюзивна студія танцю створена з метою об’єднання людей, які зможуть навчатися танцям  незалежно від фізичної підготовки та особливостей здоров’я в дружній атмосфері під керівництвом досвідчених фахівців.

Учасниці проекту, дівчата віком 17-18 років – студентки «Регіонального центру професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості». В процесі реалізації до команди приєдналося ще 15 студентів.

Протягом трьох місяців команда під керівництвом менторки Світлани Оховіч планувала дизайн студії, закуповувала матеріали. Ремонт та облаштування приміщення робили силами самих студентів. Учасниці команди пройшли тренінги та отримали сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію у якості хореографів для роботи з людьми з інвалідністю.

Відкриття проекту відбулося у березні 2019 року. Вік, на який розрахована навчальна програма – від 14 до 20 років. Заняття проходять двічі на тиждень, навчається молодь безкоштовно.

Крім того, команда проводить безкоштовні танцювальні тренінги у вигляді флешмобів у різних навчальних закладах та бере участь у місцевих танцювальних фестивалях.

Догори