Виготовлення електроскейтів DOPE.ESKATEBOARDS

Мета проекту полягає в тому, щоб показати людям цікаве спортивне дозвілля та допомогти знайти нових друзів. Команда проекту вважає, що спосіб життя людини може не залежити від зовнішніх обставин, країни, погоди або інтересів інших людей. Головне – це креативність і незвичайний підхід з простим вирішенням проблеми. Хлопці самі збирають якісні, потужні і стильні електроборди для комфортного переміщення по місту або проведення активного дозвілля.

На запуск проекту хлопці витратили чимало сил та часу: познайомилися з зовнішньою економікою і ринковими відносинами, умовляючи виробників продати деталі для бордів дешевше. Познайомилися з правилами логістики. Зрозуміли, що більшість речей простіше робити самостійно, ніж привозити з-за кордону. Навчилися робити складні акумуляторні блоки, програмувати контролери. Довго тренувалися формувати пластик і провели багато випробувань з ним. Головною метою було зібрати своїми руками електроборди настільки якісно, щоб їх не можна було відрізнити від дорогих аналогів, що імпортуються з Америки.

В цей проект команда та ментор Лариса Жиліна вклали багато часу і надалі не планують зупинятися. Сподіваємося, що вже скоро про команду дізнаються і західні колеги, які побачать, що їм можуть скласти конкуренцію звичайні студенти з України.

Проект в соцмережах: https://www.instagram.com/dope.eskateboards/

Догори