Антистрес Fest

Мета проекту – показати якомога більше альтернативних методів боротьби зі стресом. Учасники проекту – 5 студентів Української Академії Лідерства – реалізували свій задум під керівництвом ментора Віталія Шеіна. Фестиваль, який відбувся 30 березня 2019 року, зібрав більше тисячі людей, які були готові  й трощити, й творити, й танцювати, й малювати, створюючи свою ідеальну картину стресостійкої особистості.

Фестиваль включає багато різноманітних локацій, від биття посуду або подушкових баталій до лекцій психолога та майстер-класів з акторської майстерності. На Антистрес Fest кожен зміг спробувати щось нове для себе та віднайти найбільш оптимальний для себе варіант вивільнення негативних емоцій. Адже мета цього проекту – показати, що фонтан емоцій- це не є ознака слабкості, якщо вмієш керувати його в безпечне для оточуючих русло)).

Команда отримала велику кількість позитивних відгуків. Задоволеними залишились усі – і діти, і дорослі. Завдяки фестивалю учасники навчилися веселим, ефективним та дешевим  засобам боротьби зі стресом та дізналися, як не давати негативним емоціям узяти гору. 

Догори