Вистава в театрі, де грають люди з вадами слуху

В Харкові вже понад 100 років існує театр «Аріадна», де грають слабочуючі люди. Це унікальне місце, де проходять вистави, які однаково зрозумілі і слабочуючим, і людям, які не мають вад слуху. Але так сталося, що у цього культурного центру немає ніякої фінансової підтримки. Тому актори театру вирішили прийняти участь в проекті UPSHIFT Україна. Їх ціль – оновити декорації для нової вистави та вирушити у гастролі. Вони хочуть показати свій унікальний стиль всій Україні. Без фінансування, на жаль, це було неможливо, тому що навіть оренда залу потребує значних для акторів коштів.

Учасники команди – три хлопця та одна дівчина віком від 18 до 21 років. Ментором команди стала Олена Зіненко, яка і сама була актрисою молодіжного театру та має досвід в організації творчих проектів. Завдяки плідній роботі під керівництвом наставника, молодь здобула грант і втілює свою мрію у життя.

Театр «Аріадна» – це унікальний інклюзивний театр, яких у світі одиниці. Завдяки йому глухі люди мають місце для відпочинку, тут вони можуть знайомитись з різними людьми, знаходити нових друзів. Головне для них у цьому театрі – це можливість творчої реалізації.  Тут вони можуть показувати свій талант та популяризувати культуру слабочуючих по всій Україні.

Сайт театру: https://ariadna.pp.ua/

Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/AriadnaUtog/

Догори