Detalka: працевлаштування людей із інвалідністю

«Detal’ka» – це не лише про розваги. Свою роботу студенти роблять під гаслом – “Не існує несправних деталей”! Роботи, що створюються в рамках проекту, виготовляються хлопцем Богданом, який чотири роки тому потрапив у ДТП і до цього не міг знайти собі роботу. У подальшому створені їм конструктори будуть реалізовуватись через соціальні мережі, а дохід отримуватиме хлопець. Планується, що проект буде поширюватись на більшу кількість людей з інвалідністю, тим самим свторюючи для них робочі місця.

На перших майстер-класах проекту юні учасники мали змогу не тільки погратися з роботами, але й написати невеликий програмний код, зрозуміти як роботи працюють зсредини та отримати незабутні емоції.

Мета проекту – не тільки в працевлаштуванні людей з інвалідністю, але й в зміенні мислення людей. Своїм проектом учасники хочуть донести до суспільства і, особливо, до юних його членів, що всі люди однакові і немає серед них неправильних, зламаних та непотрібних деталей.Проект має сторінку в instagram https://www.instagram.com/detalka.kh/ та facebook https://www.facebook.com/Detalka-робоконструктори-для-дітей-284154715861993/

Догори