Школа для підлітків «Step Up»

Мета проекту полягає в підтримці неблагополучних та вразливих підлітків через спілкування із активною молоддю за принципом “рівний рівному”. Проект включає проведення спільних заходів, де можна поділитися один з одним своїм досвідом та знаннями. Для цього команда залучила до проекту нових учасників – активних підлітків, після чого всі вони пройшли спеціальне навчання, що складалось з основ психології, командоутворення, лідерських навичок й навіть   самооборони.

Залучати вразливих підлітків було вирішено неформальними методами – через спортивні ігри, спільні походи у кінотеатри і театри, клуби вихідного дня, вечірки тощо. Для команди дуже важливо, щоб їх проект був корисним та цікавим.

Задум школи «Step Up» належить трьом учасникам – двум хлопцям та дівчині віком від вісімнадцяти до двадцяти років, які отримали грант у першій хвилі проекту UPSHUFT Україна. Ментор команди Олег Кулініч направляв молодь, але всі ініціативи та організація відкриття проекту, планування навчальної програми команда зробила власноруч, лише іноді звертаючись до наставника за порадами.   

Догори