Шкільний коворкінг ЗОШ № 79

Учасники команди – дев’ятикласники школи, що розташована на околиці міста. Щоб дістатися до центра міста мешканцям цього району, треба витрачати немалі кошти на декілька транспортних пересадок. Це є непереборною обставиною для багатьох місцевих через низький рівень доходу або безробіття. Тому команда прийшла на проект із метою створити на території школи затишне місце для безпечного дозвілля, що буде доступним не лише школярам, але й тим, хто живе неподалік.

Ментор команди Альона Галіцина тісно співпрацювала з молоддю протягом трьох місяців. Велику роль в ефективності проекту зіграла й підтримка адміністрації школи, яка надала приміщення під коворкінг. Кімната була відремонтована повністю – на оновлення чекало все, включаючи стару електропроводку.

По завершенню ремонту команда облаштувала простір для відпочинку зручними сучасними меблями, пуфами, настільними іграми та запросила всіх на урочисте відкриття.  Тепер в «школі на болоті» є затишне місце для лекцій та майстер-класів, тут можна подивитися кіно у компанії друзів, а можна просто посидіти в затишних кріслах, вкрившись картатими пледами.

Програма дозвілля у новому приміщенні оновлюється постійно: школярі активно взаємодіють із іншими командами UPSHIFT Україна та молодіжними рухами, запрошуючи їх на спільні заходи або просто на чай із домашніми тістечками.  

Догори