Плейбек-театр “Вахтери”

Мета проекту в тому, щоб подолати насильство і харассмент засобами мистецтва. Учасниці проекту – три дівчини віком від вісімнадцяти до двадцяти років – вирішили показати проблему з обох сторін (агресора і жертви), таким чином надихнувши людей не приховувати насильства, з яким вони стикаються вдома, на роботі чи у школі. Іноді навіть у колі друзів можуть зустрічатися ситуації, в яких людину змушують робити те, що вона не хоче. І дуже важливо навчитися бачити ці моменти та правильно на них реагувати.

В якості відповіді на такі явища команда створила Плейбек-театр, в якому учасником вистави може стати кожен. Глядач може розповісти історію, в якій він став жертвою психологічного чи фізичного насильства, а потім актори театру відігрують цей фрагмент на сцені так, як вони це відчувають. Це насичена емоціями імпровізація, після якої глядачеві дійсно стає легше. З одного боку тому, що він поділився своєю проблемою, з іншого – тому що зміг побачити цю ситуацію відсторонено.

Ментор команди Олена Зіненко надихала команду протягом усього періоду підготовки. Це були місяці плідної праці, що по завершенні привели до успіху – квитки на вистави Плейбек-театру розкуповуються задовго до дат, що анонсуються на афішах.

Сторінка в facebook: https://www.facebook.com/vakhtery/

Сторінка в instagram: https://www.instagram.com/vahteryplayback/

Догори