Upshift – Україна

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив Всеукраїнський набір менторів для роботи з молоддю в рамках програми UPSHIFT

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширює інноваційну програму для молоді UPSHIFT в Україні та шукає менторів/менторок для роботи з молоддю в таких областях: Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська, Рівненська, Кіровоградська, Житомирська, Черкаська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська. UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах […]

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширює інноваційну програму для молоді UPSHIFT в Україні та шукає менторів/менторок для роботи з молоддю в таких областях: Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська, Рівненська, Кіровоградська, Житомирська, Черкаська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська.

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах по всьому світу. Вона дає можливість підліткам та молоді пропонувати та втілювати власні ідеї для вирішення актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо. Програма побудована на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину) і поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку молодіжних ініціатив. 

Задача менторів/менторів програми UPSHIFT — допомагати молоді знаходити власні інноваційні рішення до існуючих проблем, але не вирішувати ці проблеми замість молодіжних команд. Робота з командами відбувається наживо під час тренінгів і передбачає грошову винагороду. 

Для того, щоб краще зрозуміти, як направляти команди у їхній роботі, відібрані кандидати/-ки пройдуть навчання за методологією UPSHIFT, отримають навички менторства та фасилітації групової роботи з молоддю та зможуть ввійти до пулу менторів/менторок UPSHIFT.

Більше деталей та форма для реєстрації тут: https://forms.gle/oAvi1WTrJAr7oYcQA 

Дедлайн: 28 травня.