Upshift – Україна

Молодь створила безоплатний гурток з робототехніки для дітей у Кропивницькому

Денис, Дарʼя, Владислав, Артем і Михайло – студенти технічних спеціальностей. Їх спільна пристрасть – наука. Учасники команди  “KropRobots” створюють програмне забезпечення та  конструюють різні  прилади. Спільно молодь розробила робота-павука, що має багато ніжок і може самостійно пересуватися по поверхні. Також написали програму для битви “машин”, обладнали їх  датчиками відстані та кольору. Тож з телефону можна […]

Денис, Дарʼя, Владислав, Артем і Михайло – студенти технічних спеціальностей. Їх спільна пристрасть – наука. Учасники команди  “KropRobots” створюють програмне забезпечення та  конструюють різні  прилади. Спільно молодь розробила робота-павука, що має багато ніжок і може самостійно пересуватися по поверхні. Також написали програму для битви “машин”, обладнали їх  датчиками відстані та кольору. Тож з телефону можна створювати справжній поєдинок роботів. 

© Олексій Каприця

Молодь переконана, що за інноваційними технологіями майбутнє. Тож команда вирішила навчити дітей конструювати та програмувати роботів.

“STEM-освіта є невіддільною частиною сьогодення. Всі процеси, які оточують нас в житті починають цифровізуватися, тому важливо навчитися користуватися такими технологіями. Під час занять наша команда переконалась, що велика кількість дітей та молоді мають зацікавленість до робототехніки”, – Денис Павлюк, учасник команди. 

© KropRobots

Команда створила гурток на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка у Кропивницькому. За тиждень роботи до занять приєднались 30 дітей, віком від 6 до 17 років. Молодші майструють роботів з лего та вчаться їх програмувати. Старші – створюють самостійно деталі для  своїх “машин” на 3D-принтері. Охочих потрапити на заняття наразі так багато, що команда вирішила відкрити  додаткові групи, які запрацюють восени.  Також молодь проводить відкриті уроки в навчальних закладах, де діти можуть спробувати сконструювати роботів або покерувати вже наявним.

© KropRobots