Upshift – Україна

Молодь з Донецької та Луганської областей зможе створити власні проєкти завдяки участі у програмі UPSHIFT від ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 50 тис. гривень, а також опанувати корисні навички й стати справжніми агентами змін.  До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від […]

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 50 тис. гривень, а також опанувати корисні навички й стати справжніми агентами змін. 

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року. Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Donetsk-Luhansk_regions. 

Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність. Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення – командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи подолання цієї проблеми. Учасники UPSHIFT отримують сучасні навички 21 століття, які вони зможуть використовувати й надалі у своєму професійному житті“, – розповіла Лілія Любомудрова, координаторка програм ЮНІСЕФ із розвитку молоді.

Тренінги UPSHIFT триватимуть тиждень і в результаті команди створять проєктні ідеї, отримають можливість залучити фінансування на їхнє втілення та у супроводі менторів зможуть реалізувати свої проєкти протягом наступних 3-х місяців. Навчання відбуватиметься з використанням сучасної методики Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину), що використовується у провідних бізнес-компаніях світу.

Проведення програми стало можливим за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW)  та Донецької обласної державної адміністрації. 

Вперше програма UPSHIFT почала діяти в Луганській та Донецькій областях два роки тому. Тоді ми побачили її затребуваність в цих регіонах та надзвичайну активність молоді й підлітків, проєкти яких і досі вражають результатами. Ми впевнені, що й цього разу до UPSHIFT долучиться багато небайдужої молоді, яка готова покращувати власними проєктами свої громади та стати справжніми агентами змін”, – зазначила Марина Ладиженська, менеджерка програми UPSHIFT.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40