Привіт, на зв’язку Андріяшевський Артур. Мені 21 рік. Живу та навчаюся у Кривому Розі Дніпропетровської області. З раннього дитинства я грав у шахи з дідусем. Згодом це переросло у справжнє захоплення. Для того щоб покращувати свій рівень, я пішов у шахову школу та вже отримав не один спортивний розряд. Шахи для мене — це спосіб саморозвитку та самовдосконалення. Ця гра допомагає критично мислити, швидко знаходити правильні рішення у складних ситуаціях.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/IMAGE-2024-02-10-13_49_19-1024x682.jpg)
Разом із друзями Іваном та Станіславом я прагну популяризувати шахи серед молоді. На мою думку, у Кривому Розі недостатньо уваги приділено інтелектуальним видам ігор серед людей віком від 14 до 35 років. Тому я і прийшов на програму UPSHIFT — щоб змінити цю ситуацію. З друзями ми створили команду ChessHUB, провели опитування серед молоді та дізналися, що однолітки майже не цікавляться цією грою. Тож наша діяльність спрямована саме на них.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/IMAGE-2024-02-10-13_49_16-1024x768.jpg)
Під час реалізації проєкту ми створили шаховий клуб і залучили до нього близько 120 учасників. На базі цього осередку сформувалася спільнота небайдужих людей, яка популяризує гру в місті та бере участь у турнірах. Після завершення нашого проєкту в межах програми UPSHIFT шаховий клуб продовжує свою діяльність та залучає нову молодь до інтелектуальних ігор.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_2632-1024x768.jpg)
За допомогою UPSHIFT ми розв’язали одну з актуальних проблем молоді, а співпраця з Криворізькою міською радою та Федерацією шахів допомогла нам зробили шахи більш популярною грою у місті. Нехтування розв’язанням цієї проблеми могло призвести до занепаду шахової інфраструктури у Кривому Розі.