Upshift – Україна

Ми створили шаховий клуб, щоб популяризувати інтелектуальні ігри серед молоді

Привіт, на зв’язку Андріяшевський Артур. Мені 21 рік. Живу та навчаюся у Кривому Розі Дніпропетровської області. З раннього дитинства я грав у шахи з дідусем. Згодом це переросло у справжнє захоплення. Для того щоб покращувати свій рівень, я пішов у шахову школу та вже отримав не один спортивний розряд. Шахи для мене — це спосіб […]

Привіт, на зв’язку Андріяшевський Артур. Мені 21 рік. Живу та навчаюся у Кривому Розі Дніпропетровської області. З раннього дитинства я грав у шахи з дідусем. Згодом це переросло у справжнє захоплення. Для того щоб покращувати свій рівень, я пішов у шахову школу та вже отримав не один спортивний розряд. Шахи для мене — це спосіб саморозвитку та самовдосконалення. Ця гра допомагає критично мислити, швидко знаходити правильні рішення у складних ситуаціях.

(Артур зліва)

Разом із друзями Іваном та Станіславом я прагну популяризувати шахи серед молоді. На мою думку, у Кривому Розі недостатньо уваги приділено інтелектуальним видам ігор серед людей віком від 14 до 35 років. Тому я і прийшов на програму UPSHIFT — щоб змінити цю ситуацію. З друзями ми створили команду ChessHUB, провели опитування серед молоді та дізналися, що однолітки майже не цікавляться цією грою. Тож наша діяльність спрямована саме на них. 

Під час реалізації проєкту ми створили шаховий клуб і залучили до нього близько 120 учасників. На базі цього осередку сформувалася спільнота небайдужих людей, яка популяризує гру в місті та бере участь у турнірах. Після завершення нашого проєкту в межах програми UPSHIFT шаховий клуб продовжує свою діяльність та залучає нову молодь до інтелектуальних ігор.

За допомогою UPSHIFT ми розв’язали одну з актуальних проблем молоді, а співпраця з Криворізькою міською радою та Федерацією шахів допомогла нам  зробили шахи більш популярною грою у місті. Нехтування розв’язанням цієї проблеми могло призвести до занепаду шахової інфраструктури у Кривому Розі.