Upshift – Україна

Ми створюємо спільноту амбасадорів, які будуть розвивати культуру підтримки ментального здоров’я

Мене звати Мигович Ангеліна, я учениця старшої школи Нововолинська, Волинської області, захоплююся вивченням психології та дуже хочу допомагати людям.  Для 49% важливо краще розуміти свої емоції та почуття — саме таку цифру ми побачили, коли провели опитування серед молоді нашої громади. А попит народжує пропозицію, тому я відчула, що повинна цим займатися. Так народилася молодіжна ініціатива Serenity, […]

Мене звати Мигович Ангеліна, я учениця старшої школи Нововолинська, Волинської області, захоплююся вивченням психології та дуже хочу допомагати людям.

 Для 49% важливо краще розуміти свої емоції та почуття — саме таку цифру ми побачили, коли провели опитування серед молоді нашої громади. А попит народжує пропозицію, тому я відчула, що повинна цим займатися. Так народилася молодіжна ініціатива Serenity, та проєкт Емпатія 1.0. Мета Serenity  — надати можливість молоді підтримувати своє психічне здоров’я у стабільному стані і вивчати психологію задля цього.

Ангеліна

Наразі наша команда складається ще з трьох людей, окрім мене.  Богдан – відповідає за комунікаційну частину проєкту. Домовляється про все і з усіма. Ситуація в країні вплинула на психологічний стан Богдана також, тому йому важлива ця тема

Також в команді є Кароліна – координаторка проєкту. Вона  захоплюється  читанням та досліджує психологію. Саме тому вирішила взяти участь у проєкті та допомогти підліткам дізнатися більше про ментальне здоровʼя.

Богдан

Соломія – райтер у Serenity. Завдяки нашому проєкту вона змогла побачити, як молодь реагує на нові можливості для себе, а також покращила власні скіли. 

Наш проєкт Емпатія 1.0 націлений на проведення сталих офлайн заходів,які б заохочували молодь нашої громади  віком 14-18 років до культури підтримки свого ментального здоров`я.
Ми провели дослідження серед цієї аудиторії і зрозуміли, що їй бракує якісних ресурсів на тему психології. Тож у рамках Емпатії 1.0 щотижнево проводяться різноманітні заходи-інтерактиви  для покращення ментального здоров’я молоді, створення здорового дозвілля й утворення спільноти ментального здоров’я: лекції, арттерапії, перегляд фільмів, йога тощо! 

Завданням нашого проєкту є сформувати спільноту амбасадорів, які будуть актуалізувати культуру підтримки ментального здоров’я, поширювати ідею його важливості та впливу для молод за допомогою освітньо-просвітницької діяльності. 

Наразі ми вже провели чималу кількість офлайн заходів для відвідувачів, зняли актуальні відео, які показують, чому варто звертатися до кваліфікованих спеціалістів. А також впроваджуємо інноваційні підходи до взаємодії з учасниками. Сумарно заходи відвідало вже близько 170 людей, охоплено кілька тисяч облікових записів в соцмережах та отримана чимала кількість позитивних відгуків. Наприклад, про комфортну спільноту чи наші заходи. Найбільше учасникам подобається арт-терапія, де вони можуть вивільнити емоції екологічним способом, лекції про історію психології і загалом заходи, на яких люди відпочивають та розвиваються одночасно.  В нашій спільноті з’являється все більше людей, які не просто підтримують своє ментальне здоров’я, а й поширюють ідею культури його його збереження.

Цей проєкт повноцінно запрацював не з першої спроби, але він вартий всіх старань і зусиль. Я очікую, що Serenity стане корисним інструментом, який допоможе людям жити більш спокійно та радісно.