Нам дуже приємно повідомити про відкриття нових талантів у нашому першому турі, що проходив з 14 по 16 вересня. Це були дні плідної роботи, що надихали всіх учасників та менторів на пошуки шляхів для втілення задумів команд.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43490629_559177967835074_1606626095816245248_n.jpg)
Початок праці над проектами – це завжди хвилююча мить як для менторів, так і для учасників. Але всіх нас об’єднує одна мета, тому обговорення проектів почалося з легкого старту. Море емоцій та свіжих ідей – саме те, чого ми очікували.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43735702_559179254501612_2674878363201437696_n.jpg)
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43554483_559178064501731_8715967662817017856_n-1.jpg)
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43514759_559178977834973_8237114925693009920_n.jpg)
Дуже приємно, що вже за такий короткий час ми можемо надати фінансову підтримку першим п’яти командам. Радіємо з нашими учасниками та очікуємо на реалізацію проектів.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43610570_559177684501769_8667966592920846336_n-2.jpg)
Нагадаємо, що UPSHIFT реалізується UNICEF Ukrainе та Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Європейського Союзу. Набір команд для участі у наступній хвилі триває. Учасником проекту може стати мешканець міста Харків віком від 14 до 21 років у складі команди від 3 до 5 чоловік.