![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Ekohab-1.jpg)
#Екологія
Екохаб
Проблема, яку розв’язували: підлітки не зацікавлені у розв’язанні екологічних проблем міста.
Команда працює над створенням екопростору в укритті. Тут учасники планують проводити екозаходи та лекції, що спонукатимуть молодь до конкретних дій, спрямованих на розв’язання екологічних проблем, та заохочуватимуть стати рушієм екологічних змін у місті.
2023, м. Олександрія, Кіровоградська обл.