![](https://upshiftukraine.org/wp-content/themes/upshift/assets/i/project-page-img.jpg)
English Hub Lutsk
Проблема, яку розв’язували: відсутність середовища для розвитку живого спілкування англійською мовою.
Команда організувала 8 зустрічей на різну тематику: parties, movie evenings, debate, board game day, final meeting. Учасники планують продовжувати свою діяльність. Nowadays важливо вміти комунікувати з різними людьми, тому English Hub Lutsk був створений для спілкування й пошуку нових friends.
Завдяки участі у програмі UPSHIFT команда створила ГО «Мріємо-діємо».
2023, м. Луцьк