![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Manager-Room-1.jpg)
#Освіта
Manager Room
Проблема, яку розв’язували: відсутність місць для розвитку та цікавого дозвілля молоді.
Команда створила арт-простір, у якому проводила майстер-класи з миловаріння, бісероплетіння, випалювання. Крім майстер-класів, книжкового клубу, на базі простору проходили заняття з англійської мови у формі гри — Еnglish time. Тут переглядали цікаві освітні відеоролики та вчили мову шляхом виконання інтерактивних завдань.
2020, м. Добропілля, Донецька обл.