![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Molodizhnyj-hub-1-1.jpg)
#Дозвілля
Молодіжний hub
Проблема, яку розв’язували: низький рівень соціалізації молоді в Чуднівській ОТГ.
Команда створила простір, куди можна прийти повчитися, попрацювати, а головне — знайти однодумців. Тут діє дебатний клуб, проходять покази фільмів, а також корисні заходи. Молодь може більше дізнатися про напрями волонтерства, сексуальну освіту, українську культуру, відвідати сеанси арт-терапії. Кожну подію відвідують близько 20 молодих людей, переважно учні старших класів.
2023, Чуднівська ТГ, Житомирська обл.