Протягом двох днів – 4 і 5 грудня – проходить інтерв’ю з учасниками. Згідно з правилами проекту, в цей період журі відбирає команди, які візьмуть участь у триденному навчальному тренінгу.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/2-1024x682.jpg)
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/3-1-1-1024x682.jpg)
Як завжди, молодь надихає позитивною енергетикою і не перестає дивувати своїми ідеями.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/4-3-1024x682.jpg)
Школярів та студентів хвилюють проблеми навколишнього середовища, необхідність фізичного і творчого розвитку та інші питання, що актуальні для життя багатьох людей.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/5-1024x682.jpg)
Щоб визначити учасників четвертої хвилі, на журі покладається непроста робота з відбору найбільш соціально значущих і важливих проектів.
Наприкінці цього етапу будуть оголошені десять команд, п’ять з яких зможуть отримати фінансування на втілення своїх ідей.