13 грудня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося офіційне відкриття проекту “Step UP: школа для активних підлітків”. Головна мета проекту – допомога соціально вразливій молоді.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9781-3-1024x683-1.jpg)
Допомогати організатори планують і словом і ділом: сьогодні був презентований план заходів, які передбачає перший етап програми.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9736-2-1024x683-1.jpg)
Перш за все, студенти та учні, що приєдналися до проекту, повинні пройти спеціальну підготовку: засвоїти основи комуникації, навчитися тонкощам психологїї та іншим, не менш важливим, дисциплінам.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9744-1-1024x683-1.jpg)
Незважаючи на свій юний вік, учасники Step UP впевнені, що зможуть покращити життя багатьох підлітків, яким потрібна допомога. До того ж проект розрахований на неформальне спілкування, завдяки якому набагато легше обговорювати ті теми, якими молодь не поспішає ділитися с батьками та шкільними психологами.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9919-5-1024x683-1.jpg)
Всі учасники ініціативи були поділені на три команди під керівництвом учасників програми UPSHIFT Україна – авторів проекту Step UP. В якості відзнаки кожен з них отримав футболку з відповідним логотипом.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9847-1024x683-1.jpg)
Нагадаємо, що “Step UP: школа для активних підлітків” – проект студентів, що отримали грант у першій хвилі UPSHIFT Україна. Ментор команди – Олег Кулініч.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/484A9708-1024x683-1.jpg)