Сьогодні відкрився новий проект від UPSHIFT Україна – безкоштовний спортзал “Компас”. Зал має однойменну назву “Соціального будинку”, на території якого він знаходиться.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8478-2-1024x683-1.jpg)
До початку робіт зал був мало схожий на місце, де молодь змогла би проводити час, але терпіння та наполеглива праця зробили свою справу!
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8454-1024x683-1.jpg)
Тут є усе, що потрібно для зайнять: тренажери, турнік, шведська стінка та спортивний інвентар. Завдяки співпраці з тренерами було розроблено спеціальну програму для різних видів тренувань.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8530-1024x683-1.jpg)
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8570-1-1024x683-1.jpg)
Ментор Віталій Шеін розповів, що пишається своєю командою. Теперь в планах молоді залучити до занять спортом якомога більше підлітків.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8535-1-1024x683-1.jpg)