Upshift – Україна

ЮНІСЕФ запрошує громадські організації стати партнерами із реалізації програми для молоді — UPSHIFT

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні оголошує конкурс на відбір партнерів для надання можливостей підліткам та молоді розвивати свій потенціал як агентів змін та інноваторів гуманітарної діяльності в рамках програми UPSHIFT.   Організації громадянського суспільства, які бажають співпрацювати з ЮНІСЕФ у рамках цього конкурсу з квітня 2023 року на період 12 місяців, мають подати заявку. Крайній […]

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні оголошує конкурс на відбір партнерів для надання можливостей підліткам та молоді розвивати свій потенціал як агентів змін та інноваторів гуманітарної діяльності в рамках програми UPSHIFT.  

Організації громадянського суспільства, які бажають співпрацювати з ЮНІСЕФ у рамках цього конкурсу з квітня 2023 року на період 12 місяців, мають подати заявку. Крайній термін подачі – 20 березня 2023 року.

Організації, зацікавлені в подачі заявки на конкурс, повинні зареєструватися на Порталі партнерів ООН, знайти серед активних конкурсів в Україні “Skills development for adolescents” та відгукнутися на пропозицію UPSHIFT: Providing young people with skills and opportunities to become social change agents. 

Оціночна комісія ЮНІСЕФ оцінить заявки на відповідність критеріям прийнятності та відбору і повідомить усіх заявників про результати процесу.

Відібраним партнерам буде запропоновано скоригувати та доопрацювати разом з ЮНІСЕФ повні програмні документи (ПД) відповідно до чинної політики та процедур партнерства ЮНІСЕФ з ОГС. 

Щоб дізнатися більше про програму UPSHIFT та процес участі у конкурсі для партнерів ЮНІСЕФ, а також поставити власні запитання запрошуємо вас також долучитися до відкритого вебінару від ЮНІСЕФ, який відбудеться 9 березня 2023 року о 16:00.

Для реєстрації на вебінар заповніть форму за посиланням:  http://surl.li/fesfu