Upshift – Україна

Total Answer Dance: майстер-клас для слабочуючих

12 лютого до ”Харківського спеціального навчально-виховного комплексу” Харківської обласної ради, де навчаються діти з вадами слуху, завітала команда Total Answer Dance.  Знайомство з учасниками відбулось 31 січня на Demo Day UPSHIFT Україна, тоді і виникла ідея запросити команду для проведення майстер-класу. Це було справжнє свято танцю: у флешмобі брали участь усі – від малюків початкових […]

12 лютого до ”Харківського спеціального навчально-виховного комплексу” Харківської обласної ради, де навчаються діти з вадами слуху, завітала команда Total Answer Dance. 

Знайомство з учасниками відбулось 31 січня на Demo Day UPSHIFT Україна, тоді і виникла ідея запросити команду для проведення майстер-класу.

Це було справжнє свято танцю: у флешмобі брали участь усі – від малюків початкових класів до майбутніх випускників та вчителів.

Вчителі захоплювалися ініціативністю команди Total Answer Dance. Їхня енергійність надихнула на ідею робити такі “танцювальні перерви” щодня.

Наприкінці зустрічі вдячні учні пригостили всіх присутніх смачними пряниками, які вони зробили своїми руками.


Участь у танцювальному флешмобі подарувала гарний настрій усім присутнім. Це був чудовий день, сповнений добра та радості! 🙂