Upshift – Україна

У Кропивницькому 10 команд молоді отримали ресурси на реалізацію своїх ідей в межах програми UPSHIFT

У Кропивницькому  завершився тренінг глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT, яку втілює ГО “Слов’янський культурний центр “Задзеркалля” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку. За 4 дні роботи десять команд молоді розробили власні проєкти та отримали ресурси для їх здійснення.  Програма UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого […]

У Кропивницькому  завершився тренінг глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT, яку втілює ГО “Слов’янський культурний центр “Задзеркалля” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку. За 4 дні роботи десять команд молоді розробили власні проєкти та отримали ресурси для їх здійснення. 

Програма UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Цей набір на UPSHIFT був присвячений темі навчання та отримав назву “Спільно до навчання”. Через пандемію COVID-19, а потім через війну освітній процес  в Україні значно ускладнився. Тому учасники UPSHIFT працювали над тим, щоб завдяки їхнім проєктам навчання школярів та студентів у громадах стало більш безпечним, цікавим та якісним.

Серед ідей, які розробляли команди: настільна гра із ситуативними завданнями, присвячена правовій освіті, платформа для дистанційної освіти, що забезпечує ефект присутності в навчальній аудиторії, а також простори для дозвілля та неформальної освіти. 

19-річний Єгор, новий учасник UPSHIFT,  зі своєю  командою працює над створенням одного з таких просторів:  “Наш проєкт “Медіа простір “SPACE”  – це простір для кожного, тут можуть зібратися однодумці та отримати медіаосвіту. Ми плануємо навчатися та навчати всіх зацікавлених у цій тематиці. Хочемо створити спільноту медійників, котрі будуть обмінюватися досвідом, а також зможуть працювати у нашій великій команді”.

За словами національної тренерки UPSHIFT Василіси Гайденко, команди дуже вмотивовані та мають велике бажання зробити корисні проєкти для суспільства. На додаток, молодь відкрита до взаємодопомоги та співпраці. Учасники цікавилися проєктами один одного і вже під час тренінгу домовились про об`єднання зусиль та створення колаборацій. .