Upshift – Україна

UPSHIFT Україна підтримала 5 молодіжних проєктів у Добропіллі

Пікассо колись казав: “Усі діти митці. Проблема тільки в тому, як залишитися митцем, коли ми дорослішаємо”. Ми в UPSHIFT Україна вже давно переконалися в істинності першої частини вислову, і робимо все, аби наша молодь завжди була креативною, творчою і мрійливою. Зовсім юні учасники та учасниці подають свої заявки на програму UPSHIFT, де вони підіймають серйозні […]

Пікассо колись казав: “Усі діти митці. Проблема тільки в тому, як залишитися митцем, коли ми дорослішаємо”. Ми в UPSHIFT Україна вже давно переконалися в істинності першої частини вислову, і робимо все, аби наша молодь завжди була креативною, творчою і мрійливою. Зовсім юні учасники та учасниці подають свої заявки на програму UPSHIFT, де вони підіймають серйозні проблеми. Протягом трьох днів їхні ідеї перетворюються на готові до реалізації проєкти. Цими вихідними в Добропіллі таких проєктів з’явилось аж десять!

П’ять з них отримали фінансування, і скоро будуть втілені в життя:

1. Manager room: створення art-кімнати для жителів віддаленого селища

2. Нове життя старим речам: реюз та переробка

3. Розвиток альтернативної музичної культури 

4. Створення умов для воркауту в холодний період року

5. Покращення знань мешканців міста з медіаграмотності

Наступні три місяці команди будуть втілювати в життя ці проєкти. І зовсім скоро у Добропіллі з’являться корисні та важливі ініціативи.

Також всім учасникам/цям вручили сертифікати про проходження тренінгової програми. Завдяки навчанню та пропрацьованності абсолютно всі проєкти є самодостатніми і готовими до реалізації.