20 березня у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» стартував проект Total Answer Dancе, що здобув грант у третій хвилі UPSHIFT Україна. Це інклюзивний проект спрямований на розповсюдження танцювальної культури серед молоді із залученням до занять підлітків з інвалідністю.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC00863-1024x576-1.jpg)
Протягом трьох місяців команда та інші студенти, які приєдналися до цього проекту – усього 20 молодих людей – працювали над реалізацією свого задуму. Вчора двері студії відкрилися для усіх бажаючих.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC00859-2-1024x576-1.jpg)
Привітати команду з відкриттям прийшли представники багатьох навчальних закладів, в тому числі Харківського спеціального навчально-виховного комплексу для слабочуючих дітей, де учасники Total Answer Dancе проводили танцювальний флешмоб для всіх учнів.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC00866-1024x576-1.jpg)
Гості заходу побачили виступи студії «Оскар Денс», театру сучасного танцю «Нове покоління», студії спортивної акробатики Єлизавети Зеленської, театру сучасного танцю «Urban Dance» та колективу ініціаторів танцювальної студії – Total Answer Dancе.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC00934-9-1024x576-1.jpg)
Марина Ладиженська, керівниця програми UPSHIFT Україна:На реалізацію цього проекту ми дійсно дуже чекали. Це один з тридцяти проектів, реалізація яких стала можливою завдяки UPSHIFT Україна. Головна мета цієї програми полягає в тому, що молодь робить руками молоді те, що цікаво і потрібно молоді. І сьогодні, дивлячись на команду та усіх, хто приєднався та підтримував цей проект на шляху до його реалізації, ми розуміємо, що вкладення в нашу молодь – це самі вигідні вкладення, які зараз може зробити спільнота.
Карина Пивоварова, учасниця UPSHIFT Україна, лідер колективу Total Answer Dance:Ми пройшли дуже великий шлях, і це було дуже непросто. Наша команда проектувала дизайн студії, шукала та закуповувала матеріали. Протягом трьох місяців роботи над проектом кожен з нас вклав в цю студію частинку своєї душі. І сьогодні ми дуже раді, що відкриття зібрало стільки небайдужих людей та однодумців. Ми вдячні всім хто підтримував нас, та дякуємо команді UPSHIFT, за те що повірили в наш проект.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/DSC00870-2-1024x576-1.jpg)
Перше заняття в студії відбудеться 27 березня. За графіком заняття проходитимуть двічі на тиждень, навчатися молодь буде безкоштовно. Вік, на який розрахована навчальна програма – від 14 до 20 років. Суть проекту полягає в об’єднанні людей, які зможуть навчатися танцям у дружній атмосфері під керівництвом підготовлених та досвідчених фахівців.