Студенти Харківського національного університету імені В. Каразіна реалізували проект, з яким команда взяла участь в першій хвилі UPSHIFT.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_4805-1024x768-1.jpg)
Ідея полягала в тому, щоб створити вільний простір для здорових розваг в гуртожитку, де живуть українські та іноземні студенти. З цією метою команда реконструювала стару кімнату і створила в ній сучасний молодіжний простір для семінарів, навчання, тематичних вечірок та інших заходів.
У новому просторі тепло і затишно. Студенти подбали про зміну освітлення та обладнали приміщення всім необхідним. Тепер цей простір може виконувати своє головне призначення – стати міжкультурним містком між студентами з різних країн.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_4815-1024x768-1.jpg)