Upshift – Україна

ЮНІСЕФ та ING Bank підтримають екологічні проєкти молоді з усієї України

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank оголошує конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна. Молодіжні команди з усієї України зможуть розробити власні інноваційні проєкти та отримати фінансування до 50 тисяч гривень та менторську підтримку на їхню реалізацію.  Набір на програму триває до 28 травня включно. Податися можуть команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 років з усіх областей України. Ідеї проєктів мають стосуватися змін клімату та захисту […]

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank оголошує конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна. Молодіжні команди з усієї України зможуть розробити власні інноваційні проєкти та отримати фінансування до 50 тисяч гривень та менторську підтримку на їхню реалізацію. 

Набір на програму триває до 28 травня включно. Податися можуть команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 років з усіх областей України. Ідеї проєктів мають стосуватися змін клімату та захисту навколишнього середовища, наприклад, відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), протидії забрудненню повітря, енергоефективності та енергозбереження, збереження водних ресурсів, «зеленого» транспорту тощо. Дізнатися деталі та залишити заявку на участь можна за посиланням: http://bit.ly/UPSHIFTUkraine_Green  

«ЮНІСЕФ підтримує залучення молоді до прийняття рішень, зокрема до вирішення проблем, що пов’язані зі зміною клімату. Програма UPSHIFT – це свого роду креативний простір, де підлітки та молодь можуть самостійно визначати найбільш актуальні проблеми та знаходити інноваційні підходи для їхнього вирішення», – сказала Ліля Любомудрова, координаторка програм ЮНІСЕФ з розвитку молоді. 

Відібрані команди пройдуть онлайн-тренінги, під час яких за допомогою менторів створять власні проєкти за спеціально розробленою методологією UPSHIFT на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). Під час роботи вони зможуть дослідити проблему, вивчити цільову аудиторію, генерувати ідеї та тестувати прототипи своїх рішень. У результаті команди матимуть готові інноваційні проєкти та можливість отримати фінансування на їхнє втілення. 

«Минулий набір на програму показав затребуваність та актуальність екологічних проєктів серед молоді. Ми отримали близько 250 заявок від команд з різних куточків України, які продемонстрували не лише високий рівень обізнаності в проблемах змін клімату та захисту довкілля, а й зацікавленість вирішити ці проблеми в своїх громадах. На сьогодні проєкти, які отримали підтримку в рамках першої еко-хвилі UPSHIFT, вже працюють та приносять користь суспільству. Тому ми впевнені, що цього разу молодь України запропонує ще більше ідей, які за допомогою нашої програми перетворяться на справжні інноваційні еко-проєкти», – зазначила Марина Ладиженська, керівниця програми UPSHIFT Україна.  

Більше інформації про програму UPSHIFT Україна  на сторінках ІнстаграмФейсбук, на сайті програми або за номерами: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40 

Довідкова інформація: 
Програма UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у 28 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь. 
ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.
ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2013 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.