З 12 по 14 жовтня пройшов другий етап проекту UPSHIFT. В якості затишного майданчику для роботи команд був обраний просторий зал Харківського Національного Університету ім. Каразіна. Тут командам були надані всі умови для розкриття їх творчого потенціалу і конструктивної роботи над своїми ідеями.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/44027557_560717367681134_6906520210417647616_n.jpg)
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43879149_560718261014378_1855080238673821696_n-3.jpg)
Учасники здивували своїм бажанням рухатися до змін. Нові ідеї надихають і надають динаміку всім оточуючим, постійно заряджаючи позитивною енергією.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/44026577_560718421014362_4844247519569379328_n.jpg)
Ми щиро віримо в те, що кожен учасник UPSHIFT зможе досягти поставлених цілей. Ми в свою чергу будемо продовжувати підкріплювати впевненість усіх команд і допомогати удосконалювати ідеї молоді. Адже прагнення до кращого – та сама рушійна сила, яка сьогодні необхідна для побудови нашого спільного майбутнього.
![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/43880105_560721371014067_7120572940839550976_n-1.jpg)
Нагадаємо, що проект реалізує ЮНІСЕФ Україна та Фонд “Профессиональное развитие Харькова” за підтримки Європейського Союзу.