![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Rozvytok-ditej-i-molodi-1.png)
#Розвиток дітей і молоді
Безпека понад усе
Проблема, яку розв’язували: небезпечний пішохідний перехід біля школи.
Команда встановила на пішохідному переході навпроти школи ростові фігури — школярів-манекенів. Також учасники провели адвокаційну кампанію із залученням представників місцевої влади та громади для привернення уваги до проблеми необлаштованих пішохідних переходів.
2023, смт. Онуфріївка, Кіровоградська обл.