![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_5005-scaled.jpg)
#Екологія
БлісRecycle
Проблема, яку розв’язували: брак знань у лучан про правильне поводження із відходами від ліків.
Команда встановила 26 контейнерів у межах Волинської області, провела п’ять заходів, на яких ознайомили волинян із проблемою надмірної кількості медичних блістерів, та почала вести соціальні мережі проєкту (інстаграм та фейсбук).
У результаті частина населення, яку вдалося проінформувати, скидають блістери та ліки, у яких вийшов термін придатності, у встановлені контейнери, а також краще розуміють шкоду від неправильної утилізації блістерів та більше цікавляться екотематикою.
2023, м. Луцьк