Upshift – Україна

#Ментальне здоров'я

Break the system

Ментор/ка проєкту: Цвик Володимир

Проблема, яку розв’язували: булінг і перебування в полоні стереотипів (щодо зовнішнього вигляду, самовираження та висловлення власної думки) учасників навчального процесу однієї зі шкіл Тернополя.

Команда провела 19 заходів (тренінги, лекції, воркшопи на теми протидії булінгу, відстоювання особистих кордонів, видів стереотипів), куди запросила різних спікерів, та організовувала розіграші. Заходами охоплено 1080 людей віком від 6 до 65+ років.
Учасники обрали для кожної вікової категорії відповідну подію. Учням 1-2 класів показали спеціальний мультиплікаційний фільм, який після перегляду можна було обговорити з лекторкою. Учні 3-4 класі, у свою чергу, додатково обговорили побачений мультфільм та послухали лекцію психологині, а під час рефлексії намалювали картини фарбами в пальчиковій техніці.
Окрім того, команда створила власний короткометражний фільм про проблему булінгу та стереотипів, який показала учням 5-11 класів і вчителям. Також додатково в межах проєкту команда провела показ фільму і практикум з відстоювання особистих кордонів та перешкоджання поширенню деструктивних стереотипів для всіх охочих.

2023, м. Тернопіль