![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/EkoLab-1.jpg)
#Екологія
ЕкоЛаб
Проблема, яку розв’язували: погана екологія.
Команда створила лабораторію з екологічного моніторингу, у якій є можливість дослідити стан ґрунту, води, продуктів харчування й повітря. Проєкт учасників надавав майданчик для майбутніх вчених, а також допомагав іншим організаціям, що займаються питаннями навколишнього середовища, аналізувати рівень забрудненості повітря, підвищувати рівень обізнаності про цю проблему та пропонувати можливі рішення.
2020, м. Маріуполь