![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Help-center-krop-1.jpg)
#Ментальне здоров'я
Help center krop
Проблема, яку розв’язували: потреби населення у психологічній підтримці.
Команда у приміщенні школи створила мобільний пункт із окремим кабінетом для індивідуальної роботи психолога з дорослими та дітьми. Також учасники проводять різноманітні активності для дітей (настільні ігри, кіноперегляди) та їхніх батьків (групи психологічної підтримки).
2023, м. Кропивницький