![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Rozvytok-ditej-i-molodi-1.png)
#Розвиток дітей і молоді
Креавіта
Проблема, яку розв’язували: працевлаштування людей із інвалідністю. Команда облаштувала інклюзивну майстерню з виготовлення та розпису свічок. Люди з інвалідністю можуть там не не тільки заробляти, але й творчо реалізовуватися та соціалізуватися. Крім власне виготовлення і продажу свічок, на базі інклюзивної майстерні проводилися безкоштовні майстер-класи для школярів і всіх охочих навчитися своїми руками робити красиві свічки.
2019, м. Харків