![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/Led-children-scaled.jpg)
#Розвиток дітей і молоді
Led чілдрен
Проблема, яку розв’язували: брак критичного мислення у школярів через невідповідність формату подання навчального матеріалу.
Команда разом із кваліфікованими викладачами створила перше ознайомче відео з історії України, яке вже зацікавило найменших глядачів. Учасники команди переконалися, що мають добрі акторські здібності та навички режисерів-постановників, щоб привернути увагу учнів до створеного ними навчального контенту. Зараз команда пише сценарії наступних відео.
2023, м. Кропивницький