![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/17.03.23-0037-2-scaled.jpg)
#Розвиток дітей і молоді
Масове комунікозаврення
Проблема, яку розв’язували: обмежені можливості для розвитку комунікативних навичок у молоді.
Команда організовує заходи двох типів: тренінги за участі експертів та заходи «молодь для молоді», які проводять самі учасники. В межах проєкту вони вже організували тренінги з фасилітації, ненасильницького спілкування, розуміння себе, soft skills та тімбілдінгу. А також провели власні заходи: розмовний клуб українською «Теревені», «15 на 4» та розмовний клуб англійською.
2022, м. Олександрія, Кіровоградська обл.