![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Power_Che-1.jpg)
#Дозвілля
Power_Che
Проблема, яку розв’язували: брак місця для дозвілля дітей.
Команда працювала над покращенням умов роботи молодіжного хабу, що діє на базі їхньої школи. Учасники облаштували зручний простір, а також закупили необхідні матеріали для проведення майстер-класів для дітей та молоді. Команда переконана, що дитинство — надзвичайно важливий час, який у жодному разі не можна забирати в малечі. Саме тому було вирішено реалізувати проєкт, що допомагатиме дітям повернути дитячі радощі, навіть у такій складній ситуації.
2022, м. Черкаси