![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Tvorchi-1.jpg)
#Допомога ВПО
Творчі
Проблема, яку розв’язували: низький рівень адаптації внутрішньо переміщених осіб у новому середовищі.
Команда створила спільноту молодих людей із числа ВПО. Для дітей і підлітків апшифтери провели низку заходів: тімбілдінг, розпис екосумок, арт-терапія, посадка дерев тощо. Завдяки таким заходам внутрішньо переміщеній молоді вдалося знайти нових друзів і краще адаптуватися в новому середовищі.
2023, м. Бердичів