![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Mentalne-zdorovya-1.png)
#Ментальне здоров'я
Баланс
Проблема, яку розв’язували: недостатня обізнаність молоді з темою психологічного насилля на робочому та навчальному місці.
Команда створила віртуальну платформу, на якій розмістила важливу інформацію про боротьбу з психологічним насиллям. Також учасники провели низку заходів за участі експертів, де молодь навчалася ідентифікувати ознаки психологічного насилля та ефективно протидіяти йому.
2023, м. Житомир