![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Rozvytok-ditej-i-molodi-1.png)
#Розвиток дітей і молоді
FakeKillers
Проблема, яку розв’язували: несвідоме споживання підлітками контенту в інтернеті.
Команда провела серію розроблених самостійно інтерактивних тренінгів та ігор, націлених на розвиток критичного мислення. Відтак підлітки навчалися аналізувати й оцінювати інформацію, робити власні висновки й ухвалювати обґрунтовані рішення. А вечори спілкування допомогли учасникам різного віку покращити свої комунікативні навички.
2023, Хорошівська ТГ, Житомирська обл.