![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240116_224856_406-1-scaled-1.jpg)
#Розвиток дітей і молоді
MotiFire
Проблема, яку розв’язували: нестача мотивації в молоді до саморозвитку через недостатню підтримку, страх перед новими можливостями та брак ресурсів.
Команда організувала марафон із саморозвитку, в межах якого пройшли шість заходів, чотири з яких — це лекції на різні теми, які цікавили молодь. Також учасники команди влаштували нетворкінги, на яких всі охочі могли подивилися фільми й поспілкувалися. В такий спосіб команді вдалося сформувати спільноту однодумців, які прагнуть саморозвитку.
2023, м. Ланівці, Тернопільська обл.