![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Screenshot-2023-08-08-at-16.26.50.png)
#Освіта
ProfClub
Проблема, яку розв’язували: неякісна профорієнтаційна система в Покровському районі.
Команда працювала над створенням кімнати для проведення зустрічей психологічної підтримки, щоб допомогти підліткам знайти свій життєвий шлях. Також учасники працювали онлайн: підбирали найякісніші методики для сучасного креативного проведення занять із профорієнтації, про які розповідали в соцмережах.
2021, м. Покровськ, Донецька обл.